INFORMACE PRO DESIGNÉRY


ZLÍN DESIGN MARKET 2021 

Vybraní/nevybraní designéři byli již kontaktováni, zkontrolujte si případně prosím spam. 

----------------------------------------------------------------------------------


INFORMACE PRO DESIGNÉRY K PŘÍJEZDU NA ZLÍN DESIGN MARKET 2021

  KDY
27. 11. otevřeno: 10 - 20:00 hod.
28. 11. otevřeno: 10 – 16:00 hod.
27. 11. od 7:30 hod. do 9:30 hod. se na Vás budeme těšit – zaregistrujete se a budete nasměrováni na své místo. Nejpozději do 09:45 hod. musí být stánek připravený k prezentaci.
 
KAM PŘIJÍT
Na Zlínský zámek o.p.s, sídlem Zlín, Soudní 1, PSČ: 760 01. V prostoru přízemí zlínského zámku na Vás bude od 7:30 hod. čekat koordinátor/ka. Naši koordinátoři Vás zavedou na vaše místo, aby vše probíhalo v pořádku. Každý designér bude mít vymezený prostor páskou, prosíme o sundání pásky v 9:45 hod. Všechny prostory jsou vytápěné.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, můžete se na nás kdykoliv v průběhu marketu obrátit:
- na pokladnu/informace (uv přízemí u vstupu)
- u organizačního týmu (označeni ORGANIZÁTOR)
 
SMLOUVA
27. 11.  bude smlouva připravena k podpisu a převzetí při registraci na zlínském zámku. Předána bude i faktura s fakturačními údaji na základě registrace a parkovací karta.
 
PARKOVÁNÍ - !! POZOR ZMĚNA !!

Příjezdová cesta pro vyložení / naložení zboží  bude po hlavní silnici Gahurově, kolem sadu Svobody, přes Bartošovu ulici (zde je parkovací stanice), přes ulici Soudní směrem k zlínském zámku. Při registraci u vchodu na zlínský zámek vám bude předána parkovací karta s omezeným časem 30 min po dobu vyložení zboží a tu samou kartu použijete v neděli pro naložení zboží.


. 

KDY KONČÍME?
Zlín Design Market končí 28. 11. v 16:00. Nebalte prosím zboží dříve! Nechceme, aby vznikala prázdná místa a návštěvníci si pak mysleli, že akce končí. Ani není možné opustit prodejní místo kdykoliv dříve – je potřeba si rozvrhnout zboží tak, aby byly oba dva dny plnohodnotné. Během akce si prosím zajistěte sami střídání nebo hlídání u vašeho stánku, v případě, že potřebujete na chvíli někam odběhnout - není v našich možnostech toto zajistit, zkuste se případně domluvit se stánkem vedle vás. Dřívější odchod je pod pokutou viz Smlouva.
 
NOČNÍ USKLADNĚNÍ VĚCÍ
Prostor bude neprodleně po zavírací době zabezpečen. Můžete si své zboží  zabalit a vzít sebou nebo nechat vybalené. Znovu bude otevřeno v neděli 28. 11. v 09:45 hod. (v tuto dobu už tu musíte být). Za vaše zboží nesete zodpovědnost jako při každé jiné akci.
 
SDÍLENÍ AKCE
PROSÍM POZVĚTE SVÉ PŘÁTELE NA ZLÍN DESIGN MARKET 2021
 
Stránka pořadatele, kde uveřejňujeme všechny značky na ZDM a informace o doprovodném programu  https://www.facebook.com/zlindesign
Stránka události:  https://fb.me/e/27wAcR8rZ 
Twitter https://twitter.com/ZD_MARKET
Instagram https://www.instagram.com/zlindesignmarket/
Děkujeme :-)

 OBČERSTSVENÍ

K dispozici bude občerstvení po celý den - uvnitř i před budovou.

 
 DOPROVODÝ PROGRAM
Součástí Zlín Design Marketu bude i doprovodný program – workshopy, výstavy, aj.
 
 Věříme, že jste si důkladně pročetli tyto informace. V případě jakýchkoli dotazů se ptejte – info@zlin-design.cz. Pokud budete mít nějaké stížnosti, připomínky nebo dotazy během akce Zlín Design Market, můžete je sdělit ihned, popř. je zaslat po ukončení akce. Vždy je ale lepší řešit vše dopředu nebo na místě.