INFORMACE PRO DESIGNÉRY

ODLOŽENO!26. 2. 2022 / 10 - 20 hod
27. 2. 2022 / 10 - 16 hod

----------------------------------------------------

 

INFORMACE PRO DESIGNÉRY K PŘÍJEZDU NA ZLÍN DESIGN MARKET 2021

  KDY
27. 11. otevřeno: 10 - 20:00 hod.
28. 11. otevřeno: 10 – 16:00 hod.
27. 11. od 7:30 hod. do 9:30 hod. se na Vás budeme těšit – zaregistrujete se a budete nasměrováni na své místo. Nejpozději do 09:45 hod. musí být stánek připravený k prezentaci.
 
KAM PŘIJÍT
Na Zlínský zámek o.p.s, sídlem Zlín, Soudní 1, PSČ: 760 01. V prostoru přízemí zlínského zámku na Vás bude od 7:30 hod. čekat koordinátor/ka. Naši koordinátoři Vás zavedou na vaše místo, aby vše probíhalo v pořádku. Každý designér bude mít vymezený prostor páskou, prosíme o sundání pásky v 9:45 hod. Všechny prostory jsou vytápěné.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, můžete se na nás kdykoliv v průběhu marketu obrátit:
- na pokladnu/informace 
- u organizačního týmu (označeni ORGANIZÁTOR)
 
► VSTUP PRO VYSTAVOVATELE BUDE UMOŽNĚN SE:
- platným PCR testem (72 hodin)
- platným antigenním testem vydaným zdravotnickým zařízením (24 hodin)
- potvrzením o očkování proti onemocnění covid-19
- potvrzením o prodělaném onemocnění covid-19, u něhož uplynula doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví, a neuplynulo více než 180 dní od prvního pozitivního testu

 
PARKOVÁNÍ - !! POZOR ZMĚNA !!

Příjezdová cesta pro vyložení / naložení zboží  bude po hlavní silnici Gahurově, přímo k zlínskému zámku viz mapka. Při registraci u vchodu na zlínský zámek vám bude předána parkovací karta s omezeným časem po dobu vyložení zboží a tu samou kartu použijete v neděli pro naložení zboží.
 

Možnosti parkování ve Zlíně: 
http://www.ic-zlin.cz/wcd/pages/prakticke/parkovani/parkoviste-pro-osobni-auta.pdf


KDY KONČÍME?
Zlín Design Market končí 28. 11. v 16:00. Nebalte prosím zboží dříve! Nechceme, aby vznikala prázdná místa a návštěvníci si pak mysleli, že akce končí. Ani není možné opustit prodejní místo kdykoliv dříve – je potřeba si rozvrhnout zboží tak, aby byly oba dva dny plnohodnotné. Během akce si prosím zajistěte sami střídání nebo hlídání u vašeho stánku, v případě, že potřebujete na chvíli někam odběhnout - není v našich možnostech toto zajistit, zkuste se případně domluvit se stánkem vedle vás. Dřívější odchod je pod pokutou viz Smlouva.
 
NOČNÍ USKLADNĚNÍ VĚCÍ
Prostor bude neprodleně po zavírací době zabezpečen. Můžete si své zboží  zabalit a vzít sebou nebo nechat vybalené. Znovu bude otevřeno v neděli 28. 11. v 09:45 hod. (v tuto dobu už zde musíte být). Za vaše zboží nesete zodpovědnost jako při každé jiné akci.
 
SDÍLENÍ AKCE
PROSÍM POZVĚTE SVÉ PŘÁTELE NA ZLÍN DESIGN MARKET 2021
 
Stránka pořadatele, kde uveřejňujeme všechny značky na ZDM a informace o doprovodném programu  https://www.facebook.com/zlindesign
Stránka události:  https://fb.me/e/27wAcR8rZ 
Instagram https://www.instagram.com/zlindesignmarket/
Twitter https://twitter.com/ZD_MARKET
Děkujeme :-)

Pokud to šlo, tak jsme Vás také označili jako spolupořadatele Zlín Design Marketu, z vaší strany stačí jen na FB potvrdit.

 OBČERSTSVENÍ

K dispozici bude občerstvení po celý den. Novinkou bude i stánek s vaganským jídlem od Vyroslo na poli. 

 
 DOPROVODÝ PROGRAM
Součástí Zlín Design Marketu bude i doprovodný program – workshopy, výstavy, prezentace aj.
 
 Věříme, že jste si důkladně pročetli tyto informace. V případě jakýchkoli dotazů se ptejte – info@zlin-design.cz. Pokud budete mít nějaké stížnosti, připomínky nebo dotazy během akce Zlín Design Market, můžete je sdělit ihned, popř. je zaslat po ukončení akce. Vždy je ale lepší řešit vše dopředu nebo na místě.