INFORMACE PRO DESIGNÉRY

 

ZLÍN DESIGN MARKET 2018

  KDY
24. 11. otevřeno: 10 - 20:00 hod.
25. 11. otevřeno: 10 – 17:00 hod.
24. 11. od 8:00 hod. do 9:15 hod. se na Vás budeme těšit – zaregistrujete se a budete nasměrováni na své místo. Nejpozději do 09:40 hod. musí být stánek připravený k prezentaci.
 
KAM PŘIJÍT
Na zlínský zámek  sídlem Zlín, Soudní 1, PSČ: 760 01. V prostoru přízemí zlínského zámku (hned za velkými hnědými vraty – nalevo) na Vás bude od 8:00 hod. čekat koordinátor/ka. Naši koordinátoři Vás zavedou na Vaše místo, aby vše probíhalo v pořádku. Každý designér bude mít vymezený prostor páskou, prosíme o sundání pásky v 9:40 hod. Všechny prostory jsou vytápěné.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, můžete se na nás kdykoliv v průběhu marketu obrátit:
- na informace v 2. poschodí (u Velkého sálu)
- na pokladně
- u organizačního týmu 
 
SMLOUVA
Pozdní příchod na ZDM a dřívější odchod ze ZDM je pod pokutou dle smlouvy.
24. 11.  bude smlouva připravena k podpisu a převzetí při registraci na zlínském zámku. Předána bude i faktura s fakturačními údaji na základě registrace a parkovací karta. 
 
PARKOVÁNÍ - !! POZOR ZMĚNA !!

Příjezdová cesta pro vyložení / naložení zboží nebude již přímo u budovy zámku, ale příjezd bude po hlavní silnici Gahurově, kolem sadu Svobody, přes Bartošovu ulici (zde je parkovací stanice), přes ulici Soudní směrem k zlínském zámku. Při registraci u vchodu na zlínský zámek Vám bude předána parkovací karta s omezeným časem 30 min po dobu vyložení zboží a tu samou kartu použijete v neděli pro naložení zboží.


. 

KDY KONČÍME?
Zlín Design Market končí 25. 11. v 17:00. Nebalte prosím zboží dříve! Nechceme, aby vznikala prázdná místa a návštěvníci si pak mysleli, že akce končí. Ani není možné opustit prodejní místo kdykoliv dříve – je potřeba si rozvrhnout zboží tak, aby byly oba dva dny plnohodnotné. Během akce si prosím zajistěte sami střídání nebo hlídání u Vašeho stánku, v případě, že potřebujete na chvíli někam odběhnout - není v našich možnostech toto zajistit, zkuste se případně domluvit se stánkem vedle Vás.
 
NOČNÍ USKLADNĚNÍ VĚCÍ
Prostor bude neprodleně po zavírací době zabezpečen. Můžete si své zboží nechat tedy vybalené. Znovu bude otevřeno v neděli 25. 11. v 09:50 hod. (v tuto dobu už tu musíte být). Za Vaše zboží nesete zodpovědnost jako při každé jiné akci.
 
SDÍLENÍ AKCE
PROSÍM POZVĚTE SVÉ PŘÁTELE NA ZLÍN DESIGN MARKET 2018
 
Stránka pořadatele, kde uveřejňujeme všechny značky na ZDM a informace o doprovodném programu  https://www.facebook.com/zlindesign
Stránka události:  https://www.facebook.com/events/221170835419000/ 
Twitter https://twitter.com/ZD_MARKET
Instagram https://www.instagram.com/zlindesignmarket/
Děkujeme :-)

 OBČERSTSVENÍ

Přímo v zlínském zámku bude opět v kafé Zámek k dispozici občerstvení, menu po celý den aj. Pro výdej menu po celý den využívejte prosím otevřený vinný sklep (vchod z nádvoří) - zde budete rychleji obslouženi, než u baru v přízemí, který bude sloužit spíše pro výdej nápojů objednaných přímo na baru. Jídlo si můžete vzít i sebou ke stánkům. Ve 3. nadzemním patře bude k dispozici taky malá kavárnička.

 
 DOPROVODÝ PROGRAM
Součástí Zlín Design Marketu bude i doprovodný program – workshopy, výstavy, aj. Podrobnosti naleznete v sekci Doprovodný program
 
 Věříme, že jste si důkladně pročetli tyto informace. V případě jakýchkoli dotazů se ptejte – info@zlin-design.cz. Pokud budete mít nějaké stížnosti, připomínky nebo dotazy během akce Zlín Design Market, můžete je sdělit ihned, popř. je zaslat po ukončení akce. Vždy je ale lepší řešit vše dopředu nebo na místě.